2015 Güncel Kamp Alanları-1 Cennet Kamp /Fethiye

2015 Güncel Kamp Alanları-1 Cennet Kamp /Fethiye

CENNET KAMP (Muğla/Fethiye-Cennet Koyu)

 

Cennet Kampa Kabak Koyuna kadar araç ile gelip sonrasında 2 seçenekten birini seçerek ulaşabilirisiniz.

Birincisi, tekne ile transfer yapabilirsiniz, tabii ki bunu yapabilmek için önceden kamp yetkililerini  aramanız gerekmektedir.

Diğeri ise Kabak Koyundan kuşbakışı 3.5km, Likya yolundan kırmızı beyaz işaretleri izleyerek ulaşabilirsiniz.

CENNET RESİMLERİ -2

 

Sekiz dönümlük bir alan üzerine kurulmuş kamp alanı denizden 160mt yukarıda konumlanmıştır. Mükemmel doğası, kendisine ait 150mt  tamamı kum olan sahili  ile tam doğa severlere göre bir yer.

Çadır içerisinde yatak hizmeti olan bu tesiste, eğer kendi çadırınız ile konaklamayacaksanız kampın size sağlayacağı çadırda, temiz yatak, yastık ve nevresimler ile konaklayabilirisiniz.

Konaklamalar yarım pansiyon olmaktadır. Yemekleri; sabah kahvaltısı gayet güzel olup, taş fırında pişen ekmekler ile yapılmaktadır. Akşam yemekleri ise, annenizin ev yemekleri tadında olup önce çorba sonrasında salata ve ana yemekle devam edip, en son  tatlı ve sınırsız  çay ile son bulmaktadır. Tesis de alkollü içecekler ve gazlı içecekler makul ücretler ile satın alınabilinir. Şehirden uzak olmasından dolayı ilaç ve günlük ihtiyaçlarınızı stoklu şekilde yanınıza almanızı öneririz.

Kamp alanı şehirden uzak olmasına rağmen, özellikle internet çekimi gayet iyi durumda fakat tesisin wireless hizmeti bulunmamaktadır.

CENNET RESİMLERİ-3

 

Tesisin tek eksi yanı tuvalet  ve duş bölümlerinin az olması fakat her zaman temiz olması da eksisini artıya çeviren bir özelliktir. Yıkanma konusunda güneş enerjisi bulunmasına rağmen, sıcak su belli bir zamandan sonra kalmamaktadır.

En büyük artısı ise, bir ailenin işletiyor olması ve her türlü mağduriyetin anında çözülebilmesidir. Kendileri gayet titiz ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan insanlardır.

Tesis; düşük bütçeli bir kamp planına uygundur.

Kendinizi şehirden kurtarmak ve kafanızı dinlemek istiyorsanız,çevresindeki farklı koylar ve huzurlu ortamıyla görülmeye ve yaşanmaya değer bir kamp yeridir.

Fiyatları  ise tüm kamp olanaklarından faydalanırsanız kişi başı 80-90 tl civarındadır.

Değerlendirmemiz 10/8,5

Bir cevap yazın