Bade Hoca İle Yoga Kampı – Kabak Koyu – Sultan Camp

Bade Hoca İle Yoga Kampı – Kabak Koyu – Sultan Camp

Bade ile bol nefesli, oyunlu, hareketli, vahşi, akışkan bir yoga kampı düzenliyoruz. Mayıs ayının sonu Haziran ayının başı -tam bahardan yaza geçişte, bu tatlı zamanda- yoga yapacağız, denize cuplayacağız, nefis manzaraları seyre dalacağız, harika koylara tekne turu yapacağız, şelaleye yürüyeceğiz…

Program şöyle:

29 Mayıs Cuma akşamüstü 18:00’da başlıyoruz, 02 Haziran salı sabah seansı ile bitiriyoruz. Diğer günler uygulama saatlerimiz: Sabah 08:00-09:30 Akşam 18:00/19:30 her seviyeye uygun yoga (meditasyon-nefes çalışmaları-asana uygulaması) şeklinde olacak.

yogabade2

Asana uygulamasında nefes ve his araştırma temelli, tüm bedeni açan-esneten-güçlendiren-arınmasını destekleyen-merkez farkındalığını arttıran seriler yapacağı.
Sultan Camp’ın fiyatları aşağıda, bu fiyatlara sabah kahvaltı ve akşam yemeği dahil. Odalar iki kişilik, yani paylaşımlı olacağız. 🙂 Odada tek kalmak isteyenin iki kişilik ücret vermesi gerekiyor.

 

yogabade3www.sultancamp.com

Duşlu tuvaletli balkonlu asma katında yatak odası bulunan
geniş yasam alanlı bungalovlar, 100 TL/kişi
Duşlu bungalovlar, 80 TL/kişi
Duşsuz tuvaletsiz balkonlu bungalovlar, 70 TL/kişi
Kendi çadırlarınızla gelmek isterseniz: 50 TL
Kampımızın çadırlarını kullanmak isterseniz: 60 TL
Bade’nin, 7 seans yoga için ücreti: 450 TL.

Kalma, gitme, ulaşımı transfer için sorularınızı bana, ozgen.saatcilar@gmail.com, yoga ile ilgili sorularınızı Bade’ye sorabilirsiniz. Haydi bakalım, kampta görüşmek üzre. 🙂

Rezervasyon için kayıt alacağız, mail atabilirsiniz.

Bir cevap yazın