Beuchat Power Jet Open Deniz Paleti

Beuchat Power Jet Open Deniz Paleti

 

Beuchat Power Jet Open Deniz Paleti,

 

Scuba Dalışları için üstün performanslı Beuchat Power Jet Open Deniz paleti, dalış malzemeleri içerisinde adlandırılır.Tüplü dalışlarda kullanılan bu palet, üstün performansa sahip tam profesyonellere uygun bir üründür.

Ürünün Teknik Özellikleri:

Çok etkin bir havalandırma tasarımına sahip.

Tam güç verilmesini sağlayan esnek pala yapısına sahip.

Pala uçlarında kepçe etkisi yaratan esnek malzeme.

Minimum çaba ile max itme için ayarlanabilir yapısı bulunmaktadır.

Daha fazla verimlilik alabilmek için arttırılmış kauçuk uç yüzeye sahiptir.

Ekstra güçlendirilmeli ayak cepleri ve ayar kayışları bulunmaktadır.Ürünün ayak ceplerinde toka sistemi bulunmaktadır.

En küçük boy olan medium boyda ağırlık 1020 gr seviyesinde.

Üç farklı renk seçeneği bulunmaktadır.Özellikle mavi rengi çok güzel olmak ile birlikte siyah ve sarı rengide bulunmaktadır.

Ayak boyları seçeneklerinde, dört boy bulunmaktadır. S, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.

Beuchat Power Jet Open Deniz Paleti-1

Beuchat Power Jet Open Deniz Paletinin en güzel tarafı görünüşünden çok performansıdır.Ben yurt içi dalışlarda ve yurt dışı dalışlarımda defalarca kullandım.Özellikle tam performanslı ayak vurmalarınızda ciddi mesafe kaydetmekte.Akıntıya karşı üstün performans sergilemekte olduğundan daha az yorulmanızı sağlar.

Tüm deniz içerisinde kullanılan ürünler için geçerli olan bir konuyuda paylaşmadan edemicem.Denizin tuzlu suyu bu tür ürünlere zarar verdiğinden ötürü, dalışınız bittikten sonra mutlaka tatlı su ile yıkamanızı tavsiye ederim.Artı bu tür ürünleri kullanmadan veya kullanırken güneş görmeyen yerde saklamanızı veya bulundurmanızı tavsiye ederim.

Beuchat Power Jet Open Deniz Paletin ücretine gelirsek, internet siteleri ve mağazalarda çok çeşit fiyatlar ile karşılaşılmaktadır.Fakat 330 – 350tl bandında fiyatlara almanız mümkün gözükmektedir.Fiyat ürün performansı değerlendirmesi olarak bakıldığında bu kalitede bir ürün için ücreti gayet uygundur.

Herkese iyi dalışlar…

Bir cevap yazın