Git Git Bitmez

Git Git Bitmez

Git git bitmez gibi gözüken yollarda yolculuk yapmanın zevki bir başka. Özellikle arkadaşlar ile birlikte gidilen bu yolların tadından yenmez gerçekten. Biz ne mi yapıyoruz? Aslında sizden farklı  hiçbir şey yapmıyoruz. Hafta sonunu iple çekiyoruz, ve sabahın köründe yola çıkıp kendimizi doğaya atıyoruz. Sırtımızda çantamız içersinde bir kaç parça kuru eşya(doğa bu belli olmaz) ve karnımızı doyuracak kadar yiyecek.

Düştük mü yola; gidebildiğimiz kadar yürüyoruz, bol bol temiz havayı içimize çekiyoruz. Açıkcası ben doğadayken hiçbir şey aklıma gelmiyor, ne iş ne başka bir sorun sıkıntı veyahut düşünce sadece boşaltılmış bir beyin ve huşu….

Burası neresi mi? Ne önemi var ki ,burası doğa ama illa bilmek isteyenler olabilir tabi ki de))Burası Düzce, Abant arasındaki Sinekli yaylası. Ama dediğim gibi yerin hiç önemi yok yeter ki doğada olun ,belki biraz uykunuzdan feragat edeceksiniz fakat göreceksiniz ki, günün sonunda buna değecek.

O zaman  ne diyoruz Çorba da sizin de tuzunuz olsun istiyorsanız sizde çıkın doğaya ve paylaşın bizlerde yeni yerleri sizlerle birlikte keşif edelim.

Bir cevap yazın