HUSKY BOARDER 35LT SIRT ÇANTASI

HUSKY BOARDER 35LT SIRT ÇANTASI

HUSKY BOARDER 35LT SIRT ÇANTASI

Son dönemlerde Türkiye’de doğa sporları ile ilgilenenlerin kullandığı ve isminin sıkça bahsedildiği bir marka oldu.

Bende ilk ürünlerinden birini alırken şüphe ile yaklaştım doğrusu fakat alıp kullandıktan sonra çok memnun kaldım.

Öncelikle teknik özellikleri:

Trekking, Kayak özelliklede Boardcular için ve Tekne sporu ile uğraşanlar için basit kullanımlık bir çanta.

Anatomik şekilli Eva kalıpları ile şekkillendirilmiş bir sırt yapısı bulunmakta.

Nefes alabilen anatomik yapıda ve ayarlanabilinir omuz ve belkayışlarına sahip.

İki yanında file cepleri bulunmakta olup,bu ceplerin üstlerinde 2 şer adet sıkıştırma kemerleri mevcut.Bu ceplere suluk,baton ve termosunuzu koyabilirsiniz.

Gögüs kemeri  mevcut.

Çantada bulunan kemer sistemlerinin hepsi ayarlanabilir durumda.Kullanımı gayet kolay ve pratik.ve çadırınızı sıkıştırabileceğiniz klipsli ikişer kayış bulunmaktadır.

Çantanın yanlarına mat

Kayak ve snow boarda sabitleme noktaları bulunmaktadır.

Tüm bu tarz çanatalarda olan, çantanın altındaki fermuarlı bölümden yağmur örtüsü çıkmaktadır.

Çanta naylon su geçirmez kaplama ile üretilmiştir.

En önemli özellik 1,3 kg ağırlığında olmasıdır.

Hacmi 35 lt.

Genel Bakış:

Ürünü 6 aydır kullanmaktayım.Çantanın iç hacminde sadece 1 adet lastikli yarım cep bulunmakta.Geri kalanı tamamen serbest bırakılmış.Bu bölümün üst kısmında ortalama 25 cm lik bir parça bulunmakta ki buraya yerleştirdiğiniz ürünlerin üst ipini çekip kapatabilirsiniz.Burayı kapattıktan sonra birde fermuarlı  üst göze sahip ve bu göze ufak eşyalarınızı yerleştirdikten sonra bu parçayı tekrar bir fermuar ile çantanın ana büyük gözüne kapatıp tamamen güvenli bir şekilde bu bölümü kapatabilirsiniz.

Çantada toplamda 3 adet fermuarlı göz bulunmaktadır.Bir adetini yukarıda anlattım diğer kalan iki ise,bir tanesi çantanın üst kısmında ufak bir göz ki buraya çantanızı açmadan hemen kullanabileceğiniz ufak eşyalarınızı koyabailirsiniz.(çakı,gözlük vb.)Bir diğeri ise çantanın ön yüzünde uzun dar bir bölüm ki bu bölüm aslında çantanın iç hacminin doluluğu ile ilgili az veya çok doldurulabilinir.

Bel bağlama kayışlarının başlangıç noktalarının sadece bir tanesinde cep telefonu koyabileceğiniz ufak bir gözü bulunmaktadır.

Bütün bu özelliklerine ek olarak ben kullandığım için biliyorum sırtdaki duruşu ve rahatlığı bakımından çok memnun kalınabilinecek bir ürün.Ürünün fiyatına gelince ben aldığımda çok uygun rakkamlardı ortalama 180 tl civarında bir ücret ile aldım fakat şuan baktığımda ücretinin 300 tl seviyelerine çıktığını göriyorum.Bu marka bundan sonra fiyat seviyesinde daha yukarılara çıkacaktır.Bu yüzden bence elinizi çabuk tutup dahada yükselmeden almanızı tavsiye ederim eğer günübirlik veya 1-2 gece kalmalı faaliyetlere gidecekseniz.

IMG-20150617-WA0002

IMG-20150617-WA0003

IMG-20150617-WA0004

IMG-20150617-WA0006

IMG-20150617-WA0005

Bir cevap yazın